Wyświetl pojedynczy post
Fifiorek
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 20.03.2011, 19:20
A co wam przeszkadza ten remis ? W Bytomiu nikomu się łatwo nie gra. Remis oznacza tylko powiększenie naszej przewagi do 5 punktów i, następny mecz z Jagą u siebie, wystarczy go nie przegrać by na 9 kolejek mieć przewagę co najmniej 4 punktów nad v-ce liderem a w perspektywie najważniejsze mecze u siebie (no może oprócz Legii)
Odpowiedz cytując