Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 20.03.2011, 19:17
skeba napisał(a):Wyświetl post
Po co Maaskant wpuszcza Zurawskiego ?
Jest Rios, młody, który chce się pokazać, a ten wpuszcza zawodnika, który nic nie robi...
bo trzeba bramki strzelac, a nie stac
co jak co, ale Rios to w zyciu nie strzeli tyle bram co Żuraw
Odpowiedz cytując