Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10013
Stary 20.03.2011, 19:13
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No niestety zachwyty nad Pareiko były przedwczesne. Po kilku dobrych meczach przyszedł mecz w Bielsko-Białej, gdzie nie zagrał najlepiej. No a dziś bramka na 1-2 to wyłącznie jego zasługa.
Co nie zmienia faktu, że od czasów Dolhy mamy najlepszego bramkarza. Ale poczekajmy do końca rundy z jego oceną. 2 błędy przy 10 Pawełka to nic.
Odpowiedz cytując