flamengista napisał(a):

|
No niestety zachwyty nad Pareiko były przedwczesne. Po kilku dobrych meczach przyszedł mecz w Bielsko-Białej, gdzie nie zagrał najlepiej. No a dziś bramka na 1-2 to wyłącznie jego zasługa.
|
Co nie zmienia faktu, że od czasów Dolhy mamy najlepszego bramkarza. Ale poczekajmy do końca rundy z jego oceną. 2 błędy przy 10 Pawełka to nic.