Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 20.03.2011, 18:54
Cytat:
Sobol nic nie gra, przypatrzcie się, ucieka od piłki przy rozegraniu
Dlatego jestem za nieprzedłużaniem kontraktu. Swoje już dla Wisełki zrobił, czas na Wilka.

EDIT:

Cytat:
sobol ale go chwycil bardzo technicznie
Uwierz, my też możemy oglądać ten mecz, nie musisz relacjonować spotkania. Jeżeli chcesz robotę przy relacjach, to zgłoś kandydaturę do Zarządu

Poza tym opcja edit bardzo pomaga.

Rozumiem, że Wisła gra słabo, remisuje ledwo z outsiderem ligi, ale do k*rwy nędzy jakiś poziom trzeba trzymać....
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 20.03.2011 o godz. 18:56.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując