Cytat:
|
Sobol nic nie gra, przypatrzcie się, ucieka od piłki przy rozegraniu
|
Dlatego jestem za nieprzedłużaniem kontraktu. Swoje już dla Wisełki zrobił, czas na Wilka.
EDIT:
Cytat:
|
sobol ale go chwycil bardzo technicznie
|
Uwierz, my też możemy oglądać ten mecz, nie musisz relacjonować spotkania. Jeżeli chcesz robotę przy relacjach, to zgłoś kandydaturę do Zarządu
Poza tym opcja edit bardzo pomaga.
Rozumiem, że Wisła gra słabo, remisuje ledwo z outsiderem ligi, ale do k*rwy nędzy jakiś poziom trzeba trzymać....