Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.03.2011, 18:40
Cytat:
gdyby nie Pareiko to to wisona mielibyśmy 5 puntów a nie 9.
Nie oznacza, ze ma ciągle piłki wypluwać...
Wchodzi Sivakow - tragedia, przecież ten Białorusin to kpina
Odpowiedz cytując