Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3351
Stary 20.03.2011, 18:12
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ta wtyczka dziala tylko pod firefoxem i jeszcze jedna przegladarka(nie pamietam ktora). Ja ogladam na Mozilli, na IE nie dziala.
Jak mówie że działała to działała. Teraz przestała odkąd sie pojawiła IE9.


tomsts napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie nieziemska porażka jeśli chodzi o relacje więcej się owk**wiałem niż widziałem. Niech Public Sport wróci, błagaaam.Wg stronki relacje oglada ponad 10 tysiecy userów, takich osiągów chyba często nie mają :]
To pierwsza tak słaba transmisja od co najmniej roku
Odpowiedz cytując