For_FuN_ napisał(a):

|
Ta wtyczka dziala tylko pod firefoxem i jeszcze jedna przegladarka(nie pamietam ktora). Ja ogladam na Mozilli, na IE nie dziala.
|
Jak mówie że działała to działała. Teraz przestała odkąd sie pojawiła IE9.
tomsts napisał(a):

Ogólnie nieziemska porażka jeśli chodzi o relacje więcej się owk**wiałem niż widziałem. Niech Public Sport wróci, błagaaam.Wg stronki relacje oglada ponad 10 tysiecy userów, takich osiągów chyba często nie mają :]
|
To pierwsza tak słaba transmisja od co najmniej roku