Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 20.03.2011, 18:08
Chaveza bym wysłał na jakąś gimnastykę, akrobatykę i jeszcze obowiązkowe zajęcia z gry w zośkę. Żeby przestał być takim klocem Ogólnie na korepetycje do Lenczyka niech jedzie, porobić przewroty na materacu.

Aha i śmieszy mnie jak ktoś twierdzi, że mamy nad innymi zespołami przewage techniczną. Na pewno nie, niestety.
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.03.2011 o godz. 18:14.
..
Odpowiedz cytując