|
rw88
Troche naciagana ta teoria z porowaniem Sobiecha i Lewandowskiego do Zurawskiego i Frankowskiego. Zurawski do Wisly przechodzil w wieku 23 lt jako GWIAZDA Ekstraklasy, A o Franku bylo dosyc glosno jak jeszcze gral w Jagielloni na poczatku lat90.
|