crazykaro napisał(a):

|
Nie wiem dlaczego ale od meczu pucharowego przestała mi działać wtyczka vshare pod IE a oni mają najlepszą jakość meczów Wisły. Miał ktoś coś takiego?
|
Ta wtyczka dziala tylko pod firefoxem i jeszcze jedna przegladarka(nie pamietam ktora). Ja ogladam na Mozilli, na IE nie dziala.