Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3349
Stary 20.03.2011, 18:06
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego ale od meczu pucharowego przestała mi działać wtyczka vshare pod IE a oni mają najlepszą jakość meczów Wisły. Miał ktoś coś takiego?
Ta wtyczka dziala tylko pod firefoxem i jeszcze jedna przegladarka(nie pamietam ktora). Ja ogladam na Mozilli, na IE nie dziala.
Odpowiedz cytując