|
wiem wiem, komentarze po meczu, ale nie można tego nie zauważyć, że nie mamy obrony, przy lepszym przeciwniku byłby już dramat, a co do Sobola, to pomimo szacunku i sympatii ławka, nie mamy asekuracji w środku pola i przed naszym polem karnym, bramka wynikała z braku asekuracji defensywnego pomocnika
|