Temat
:
[19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15
Wyświetl pojedynczy post
letischoo
Member
Od: 11.2010
Offline
#
193
20.03.2011, 17:51
akurat nie mówię konkretnie o tym meczu ale chociażby mecz z Widzewem czy wcześniejsze ligowe...
ale i tak mi brakuje "Buńjozy":((
letischoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do letischoo
Znajdź inne posty napisane przez letischoo