Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
chester
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Joli Bord
Offline
#
3347
20.03.2011, 17:23
Standardem jest też znajomość polskiej ortografii.
chester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chester
Odwiedź stronę domową użytkownika chester!
Znajdź inne posty napisane przez chester