Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3346
Stary 20.03.2011, 17:21
I juz nie mozna ogladac, bo tnie...skad ci ludzie maja neta? Mamy XXIw i upload 1 mbit, to jest standard.

Wow, kolega nizej chcial "blysnac" inteligencja .
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 20.03.2011 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując