Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 20.03.2011, 17:17
Zauważyliście jak fani Polonii zaczęli swój doping? Pierwsze wykrzyczeli Polonia Bytom kilka razy, po czym przeszli do klasycznej przyśpiewki dziewczynek zza Błoń. Kompromitacja.
Odpowiedz cytując