Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 20.03.2011, 16:55
rychu napisał(a):Wyświetl post
W bramce Polonii Juszczyk po dłuższej przerwie. Ostatni mecz w lidze zagrał z Wisłą.
Ładnie wtedy wypluł pod nogi Żurawiowi. Dzisiaj też mógłby nas wspomóc.
Brak 3 punktów będzie kompromitacją moim zdaniem.
..
Odpowiedz cytując