Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 20.03.2011, 16:54
Trzeba to wygrac żeby zorbić sobie zaliczke w razie meczów w ktorych stracimy punkty, a stracimy napewno. Zmartwila mnie kontuzja Bunozy. Oznacza to że przy optymistycznym wariancie conajmniej 2 mecze zagramy w innym zestawieniu obrony niż Q-Chavez, bo nie wierze zeby chłopaki nie nałapali zółtych kartek. Liczba meczy 2 zwieksza się w razie kartek czerwonych, kontuzji i innych losowych przypadków ktorych prawdopodobienstwo jest dosyc duze. pozdrawiam
Odpowiedz cytując