Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3338
Stary 20.03.2011, 16:53
didzej132 napisał(a):Wyświetl post
sprzedam ipod classic 15 gb cena 70 zł do negocjacji pilne !!! Angielskie menu !
podbijam odbiór przed meczem z jagielonią
Odpowiedz cytując