|
jak rzadko oglądam CAŁE mecze innych druzyn niz Wisełki to Legie sobie zobaczyłem. Kilka słów odnośnie pracy sędziego. Pan sędzia podobał mi sie pod tym względem że pozwalał na dużo i tym i tym, ale raczej wyraźne było to że pozwalał na wiecej Bełchatowianom. Mógł gwizdnąc przynajmniej z 5 fauli dla Legii. Borski w tym meczu nie nadążałby z gwizdaniem chyba.
|