|
No to Borski będzie musiał się w dzisiejszym meczu nieźle napracować żeby Wisełka pozostałym drużynom nie uciekła , coś mi się wydaje że dużo kartek nasi piłkarze dzisiaj złapią a o rzuty wolne to możemy być spokojni oczywiście pod naszą bramką . Wspomnicie moje słowa , nie trawię tego sędziego podobnie jak tego Piekarskiego . Obaj przekręcają mecze .
|