|
Senior Member
Offline
|
#9757

20.03.2011, 16:46
|
fanfan napisał(a): 
|
Brawa dla Bełchatowa ale nie wiem czy zwróciliście uwagę na komentowanie Szymkowiaka , tak ciągnął za Legią w tym meczu ,że normalnie niedobrze mi się robiło i pomyśleć ,że były piłkarz Wisełki ...
|
Przesadzasz.
|
|