|
Nie ma co spoglądac w stronę innych drużyn, przecież widac, że to paralitycy. Mnie to nawet martwi, że nam tak wszyscy gładko chcą mistrza oddać. Może być problem w pucharach, bo liga nie weryfikuje czy ktoś umie grać. Słaba liga to słaba Wisła.
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.03.2011 o godz. 16:47.
. .
|