Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3337
Stary 20.03.2011, 16:41
Trochę aukcji z ubraniami, głównie nowymi :

http://allegro.pl/my_page.php?uid=10385151

Zapraszam do oblukania. Oczywiście możliwość odbioru w Krakowie lub Wieliczce, dla osób z forum, kibiców - coś będzie taniej, napisać, zadzwonić - dogadamy się. Lato !
Odpowiedz cytując