Trochę aukcji z ubraniami, głównie nowymi :
http://allegro.pl/my_page.php?uid=10385151
Zapraszam do oblukania. Oczywiście możliwość odbioru w Krakowie lub Wieliczce, dla osób z forum, kibiców - coś będzie taniej, napisać, zadzwonić - dogadamy się. Lato !
