Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9747
Stary 20.03.2011, 16:37
Pięknych goli w Polskiej lidze ciąg dalszy.. idziemy na rekord
Małkowski - akcja zycia. Ale wpadło. Legii nie leży Bełchatów jak Wiśle nie leżała Odra Wodzisław.


Ciekawa jaką będzie miał minę Maskaant po meczu z Polonią.
Ostatnio edytowane przez CH. : 20.03.2011 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując