Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
9747
20.03.2011, 16:37
Pięknych goli w Polskiej lidze ciąg dalszy.. idziemy na rekord
Małkowski - akcja zycia. Ale wpadło. Legii nie leży Bełchatów jak Wiśle nie leżała Odra Wodzisław.
Ciekawa jaką będzie miał minę Maskaant po meczu z Polonią.
Ostatnio edytowane przez CH. : 20.03.2011 o godz. 16:40.
CH.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CH.
Znajdź inne posty napisane przez CH.