|
Czyli bedzie mozna zobaczyc mecz na stronce? bo raz piszecie ze nie bedzie meczu sie dalo nigdzie ogladnac, potem ze bedzie, moze ktos wytlumaczyc? bo nie kazdy siedzi w temacie tych transmisji i wie co i jak z tymi kanalami
Ostatnio edytowane przez sportnh : 20.03.2011 o godz. 16:30.
|