Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3334
Stary 20.03.2011, 16:25
Czyli bedzie mozna zobaczyc mecz na stronce? bo raz piszecie ze nie bedzie meczu sie dalo nigdzie ogladnac, potem ze bedzie, moze ktos wytlumaczyc? bo nie kazdy siedzi w temacie tych transmisji i wie co i jak z tymi kanalami
Ostatnio edytowane przez sportnh : 20.03.2011 o godz. 16:30.
Odpowiedz cytując