Wyświetl pojedynczy post
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5399
Stary 20.03.2011, 16:12
Ja mam takie małe pytanie - czy Mirek Szymkowiak komentował już mecze w C+ czy ten dzisiejszy GKS - Legia to jego debiut "w kabinie"? Nie chodzi mi oczywiście o rolę "latającego" reportera.
Odpowiedz cytując