gigant napisał(a):

|
Podobno mówi kur.wa i wypier.dalaj, a to chyba podchodzi pod męską rozmowę. Chociaż nie jestem pewny, bo moja do mnie też tak czasami mówi a na 100% nie jest chłopem. Sprawdzałem 2 razy.
|
Taką męską rozmowę to już w podstawówce na boisku przerabiają.
Co by nie mówić to może się okazać, że spuściznę po Pawełku i Cabaju przejmie, któryś z bramkarzy Legii okazując się pośmiewiskiem ligi tak jak kiedyś w/w Panowie.