Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9731
Stary 20.03.2011, 16:05
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
I takie granie dało nam dwa mistrzostwa Polski więc wrzuć na luz.
Ja na Skorze wrzucac nie zamierzam, jestesm mu wdzieczny za te 2 tytuly, ale nam gre ciagneli starsi doswiadczeni zawodnicy, ktorzy zwlaszcza w pierwszym sezonie chcieli sie zrehabilitowac za 8. miejsce. Kto ma w Legii pociagnac gre? Ta armia zaciezna, słitfocia czy Wawrzyniak? No i nie nalezy zapomniec o magii R22. Legia w tym sezonie przegrala u siebie 3 razy. To nie jest wynik godny mistrzostwa.
Odpowiedz cytując