Zwitter napisał(a):

|
I takie granie dało nam dwa mistrzostwa Polski więc wrzuć na luz.
|
Ja na Skorze wrzucac nie zamierzam, jestesm mu wdzieczny za te 2 tytuly, ale nam gre ciagneli starsi doswiadczeni zawodnicy, ktorzy zwlaszcza w pierwszym sezonie chcieli sie zrehabilitowac za 8. miejsce. Kto ma w Legii pociagnac gre? Ta armia zaciezna, słitfocia czy Wawrzyniak? No i nie nalezy zapomniec o magii R22. Legia w tym sezonie przegrala u siebie 3 razy. To nie jest wynik godny mistrzostwa.