Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9724
Stary 20.03.2011, 15:57
co ja bym dał żebyśmy zdobyli MP... a dziś jesteśmy bliżej tego celu przynajmniej do przerwy w meczu GKS - Legia

jeszcze tylko żeby cracowia spadła, ale to chyba niemożliwe bo zaczynają grać i kupować mecze jak zwykle.
Odpowiedz cytując