Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
Od: 08.2006
Offline
#
9724
20.03.2011, 15:57
co ja bym dał żebyśmy zdobyli MP... a dziś jesteśmy bliżej tego celu
przynajmniej do przerwy w meczu GKS - Legia
jeszcze tylko żeby cracowia spadła, ale to chyba niemożliwe bo zaczynają grać i kupować mecze jak zwykle.
biziu25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do biziu25
Znajdź inne posty napisane przez biziu25