Tom Al napisał(a):

Heh, cóż powiedzieć za Skorży też tak graliśmy niby był odbiór, niby przeciwnik się cofał przed nami i nie miał zbyt dużo szans ale jak przyszło coś do przodu wymyślić to panika. Teraz Legia ma ten sam kłopot.
|
I takie granie dało nam dwa mistrzostwa Polski więc wrzuć na luz.