Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9722
Stary 20.03.2011, 15:51
Tom Al napisał(a):Wyświetl post
Heh, cóż powiedzieć za Skorży też tak graliśmy niby był odbiór, niby przeciwnik się cofał przed nami i nie miał zbyt dużo szans ale jak przyszło coś do przodu wymyślić to panika. Teraz Legia ma ten sam kłopot.
I takie granie dało nam dwa mistrzostwa Polski więc wrzuć na luz.
Odpowiedz cytując