Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9720
Stary 20.03.2011, 15:46
Tom Al napisał(a):Wyświetl post
Heh, cóż powiedzieć za Skorży też tak graliśmy niby był odbiór, niby przeciwnik się cofał przed nami i nie miał zbyt dużo szans ale jak przyszło coś do przodu wymyślić to panika. Teraz Legia ma ten sam kłopot.
Tak dokładnie się z tobą zgadzam , widać tu rękę Maciusia

Mam nadzieję że Legia przegra , a w najgorszym wypadkuzremisuje.
Powód: cos tam żle było...
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 20.03.2011 o godz. 15:47.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując