Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9718
Stary 20.03.2011, 15:45
Moja żona oglądała ze mną pierwszą połowę ( została w pewnym sensie przymuszona ))) i komentarz: wygląda to na rozgrywki klasowe - my tez tak kiedyś graliśmy - wszyscy na wszystkich.
Jak widać nie trzeba być ekspertem od piłki nożnej żeby właściwie ocenić poziom naszej ligi
Odpowiedz cytując