Teqcontroller napisał(a):

Legia niby gra niby ma przewage , ale nic z tego nie ma , jedno podanie i gol
|
Heh, cóż powiedzieć za Skorży też tak graliśmy

niby był odbiór, niby przeciwnik się cofał przed nami i nie miał zbyt dużo szans ale jak przyszło coś do przodu wymyślić to panika. Teraz Legia ma ten sam kłopot.