Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Tom Al
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9716
Stary 20.03.2011, 15:38
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Legia niby gra niby ma przewage , ale nic z tego nie ma , jedno podanie i gol
Heh, cóż powiedzieć za Skorży też tak graliśmy niby był odbiór, niby przeciwnik się cofał przed nami i nie miał zbyt dużo szans ale jak przyszło coś do przodu wymyślić to panika. Teraz Legia ma ten sam kłopot.
Odpowiedz cytując