Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9713
Stary 20.03.2011, 15:34
W Legii od lat różnicę robili bramkarze - Mucha, Fabian, Boruc - każdy z nich był o dwa poziomy wyżej niż ligowa szarzyzna. Teraz mają ręcznik (czy to Skaba, czy to Antolovic, czy to ten Ukrainiec) w bramce to co strzał bramka dla rywala. I punkty lecą.
Odpowiedz cytując