Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9709
Stary 20.03.2011, 15:26
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Niby czemu karny z kapelusza?
Nawet piłkarze GKS-u praktycznie nie protestowali (już widzę ich pretensje do arbitra, gdyby tam rzeczywiście nic nie było) , mieli pretensje tylko do siebie o to ich nieporozumienie.
Karnego nie bylo bo Sapela nawet nie dotknal Hubnika ,ktory jeszcze jak to w takich sytuacjach bywa zrobil w locie ten smieszny ruch nogami ,ze go niby zahaczył

1-0 dla GKS
Odpowiedz cytując