ToTylkoJa napisał(a):

Niby czemu karny z kapelusza?
Nawet piłkarze GKS-u praktycznie nie protestowali (już widzę ich pretensje do arbitra, gdyby tam rzeczywiście nic nie było) , mieli pretensje tylko do siebie o to ich nieporozumienie.
|
Karnego nie bylo bo Sapela nawet nie dotknal Hubnika ,ktory jeszcze jak to w takich sytuacjach bywa zrobil w locie ten smieszny ruch nogami ,ze go niby zahaczył
1-0 dla GKS
