Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9708
Stary 20.03.2011, 15:26
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Niby czemu karny z kapelusza?
Nawet piłkarze GKS-u praktycznie nie protestowali (już widzę ich pretensje do arbitra, gdyby tam rzeczywiście nic nie było) , mieli pretensje tylko do siebie o to ich nieporozumienie.
Na pierwszy rzut oka wyglądało mi na ewidentny karny. Po powtórkach jestem niemal pewny że Sapela nawet nie dotknął napastnika Legii. Może to pokażą jeszcze - jak dla mnie Hubnik zorientował się w sytuacji zostawił nogę i pociągnął nią po ziemi. Ewidentna symulka.

O Żewłakow i 1-0

EDIT: po kolejnej powtórce w przerwie: można uznać, że był jakiś kontakt pomiędzy kolanem Skaby a nogą Hubika (wcześniej skupiałem się na rękach bramkarza). Ale na pewno nie na taki aktorski pad - tutaj dużo napastnik dodał od siebie. W związku z tym decyzja sędziego może się bronić, powiedzmy że można było gwizdnąć...
Ostatnio edytowane przez TeeS : 20.03.2011 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując