ToTylkoJa napisał(a):

Niby czemu karny z kapelusza?
Nawet piłkarze GKS-u praktycznie nie protestowali (już widzę ich pretensje do arbitra, gdyby tam rzeczywiście nic nie było) , mieli pretensje tylko do siebie o to ich nieporozumienie.
|
Karny nie z kapelusza, prawidłowy.
1:0 dla GKS.