Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9703
Stary 20.03.2011, 15:24
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Niby czemu karny z kapelusza?
Nawet piłkarze GKS-u praktycznie nie protestowali (już widzę ich pretensje do arbitra, gdyby tam rzeczywiście nic nie było) , mieli pretensje tylko do siebie o to ich nieporozumienie.
Karny nie z kapelusza, prawidłowy.
1:0 dla GKS.
Odpowiedz cytując