szprotson napisał(a):

za co karny?
Ta relacja z interii. Niby maja statystyki, ale takier gowno ze szkoda gadac. Żenujacy portal
|
Za nic. Sędzia dał się nabrać Hubnikowi na piękny pad.
A wcześniej popis obrońcy i bramkarza Bełchatowa, że Kowalski z Pawełkiem by tego lepiej nie wymyślili...