Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9698
Stary 20.03.2011, 15:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
za co karny?

Ta relacja z interii. Niby maja statystyki, ale takier gowno ze szkoda gadac. Żenujacy portal
Za nic. Sędzia dał się nabrać Hubnikowi na piękny pad.

A wcześniej popis obrońcy i bramkarza Bełchatowa, że Kowalski z Pawełkiem by tego lepiej nie wymyślili...
Odpowiedz cytując