Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Pisał by ktoś kto ogląda Bełchatów co się tam dzieje bo ciekaw jestem a w pracy siedzę, z livescore widzę tylko wynik, z góry dzięki
|
Legia nie strzelila przed chwila karnego ,ktorego wg mnie nie bylo ,mimo ze sytuacja po ktorej zostal odgwizdany byla kuriozalna