Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9697
Stary 20.03.2011, 15:16
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Pisał by ktoś kto ogląda Bełchatów co się tam dzieje bo ciekaw jestem a w pracy siedzę, z livescore widzę tylko wynik, z góry dzięki
Legia nie strzelila przed chwila karnego ,ktorego wg mnie nie bylo ,mimo ze sytuacja po ktorej zostal odgwizdany byla kuriozalna
Odpowiedz cytując