Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3336
Stary 20.03.2011, 14:46
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Dzieki za info, ale nie jestem z Krakowa (mam do KRK 80 km). Dodatkowo mam dofinansowanie z klubu 150 zł i chce wykorzystac cala pule.

edit/

Porozgladalem sie jeszcze troche i koncowe wybralem 2 butów.

- http://allegro.pl/obuwie-pilkarskie-...509062118.html

- http://allegro.pl/buty-pilkarskie-ad...500334209.html

I pytanie, ktore koncowo wybrac. Polacacie lanki czy wkrety ?
Stopa juz mi nie bedzie rosła, wiec chce mieć korki na dluzej niz pol roku i obawiam sie troche, ze lanki moga sie szybko zedrzeć.
powiem ci tak :
lepiej wydać wiecej i kupic dobrego buta niz te podstawowe wersje ktore ci sie zniszczą, chujowo rozbiją etc.

podstawą też jest posiadanie 2 par butów : lank i wkręty. Chocbys był wirtuozem piłki,na deszczu/błocie w lankach zrobisz sobie conajwyzej krzywdę.
natwoim miejscu bym kupił dobre lanki + najprostrze wkręty.

Pytanie : czym kierujesz sie wybierając sobie buty?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując