zidanemarcin napisał(a):

powiem ci tak :
lepiej wydać wiecej i kupic dobrego buta niz te podstawowe wersje ktore ci sie zniszczą, chujowo rozbiją etc.
podstawą też jest posiadanie 2 par butów : lank i wkręty. Chocbys był wirtuozem piłki,na deszczu/błocie w lankach zrobisz sobie conajwyzej krzywdę.
natwoim miejscu bym kupił dobre lanki + najprostrze wkręty.
Pytanie : czym kierujesz sie wybierając sobie buty?