Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9690
Stary 20.03.2011, 13:26
Cytat:
gołym okiem widać kto prezentuje dobrą forme ( czytaj taką która wystarcza na wygrywanie w naszej jarmarcznej lidze ) : Wisła , Śląsk , Cracovia , Lechia , Lech

grają w kratkę : GKS , Ruch , Widzew , Zagłębie , Górnik i Legia

dołują : Polonia W , Arka , Korona , Jaga , Polonia B
Troszke dziwne podejscie z dwoma pierwszymi rubrykami. Dlaczego w kratke gra Ruch, a np Lechia jest u tych co prezentuja dobra forme?

W lidze punktow zdobylismy (w sensie Ruch) tyle samo. Nawet mamy lepszy bilans w roznicy bramek. W bezposrednim meczu w Chorzowie stworzylismy lepsze okazje od Gdanszczan. W Krakowie tez nie zagralismy najgorzej. Wisla wygrala zasluzenie, ale rownie dobrze moglby byc remis, gdyby nasi napastnicy zachowali wiecej zimnej krw pod wasza bramka, a Bronowicki nie podarowalby wam 2 bramek na tacy ;]

Moim zdaniem najlepiej poki co gra Wisla, Cracovia, Lech i Slask w tej chwili. Najslabiej Korona, Arka, Polonia B i Polonia W. Pozostale 8 zespolow gra na podbnym poziomie. Jaga tez nie gra tak zle na ile wskazue liczba zdobytych punktow.

Mistrzem raczej Wy. Na podium widze Slask i tych z Wronek. Spadna Arka i ktos z Polonia W/Polonia B.
Odpowiedz cytując