|
Wiele osób obawiało się, że Melikson będzie miał niejakie problemy z przystosowaniem się do naszej siłowej ligi, a póki co to chyba Jaliens ma z tym problem. W lidze holenderskiej był przyzwyczajony do bardziej technicznej gry, gdzie napastnicy bazują raczej na technice niż na sile. U nas jest odwrotnie - toporne drwale a techniki tyle co kot napłakał.
Dajmy mu czas.
Feci quod potui faciant meliora potentes
|