Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3334
Stary 20.03.2011, 12:34
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post

I pytanie, ktore koncowo wybrac. Polacacie lanki czy wkrety ?
Stopa juz mi nie bedzie rosła, wiec chce mieć korki na dluzej niz pol roku i obawiam sie troche, ze lanki moga sie szybko zedrzeć.
Lepsze lanki bo bardziej uniwersalne,we wkrętach na twardej nawierzchni za bardzo nie da się grać,wkręty na taką pogodę jak teraz są idealne,ale jak przyjdzie Ci w nich grać na suchej trawie na twardym boisku to nie polecam,a zakładam że grasz w niższej lidze,patrząc skąd pochodzisz,to raczej tam wam murawy przed meczem nie zraszają
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując