zidanemarcin napisał(a):

I pytanie, ktore koncowo wybrac. Polacacie lanki czy wkrety ?
Stopa juz mi nie bedzie rosła, wiec chce mieć korki na dluzej niz pol roku i obawiam sie troche, ze lanki moga sie szybko zedrzeć.
|
Lepsze lanki bo bardziej uniwersalne,we wkrętach na twardej nawierzchni za bardzo nie da się grać,wkręty na taką pogodę jak teraz są idealne,ale jak przyjdzie Ci w nich grać na suchej trawie na twardym boisku to nie polecam,a zakładam że grasz w niższej lidze,patrząc skąd pochodzisz,to raczej tam wam murawy przed meczem nie zraszają
