Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10007
Stary 20.03.2011, 12:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się. Roger z miejsca był gwiazdą, Cantoro zaczynał jako napastnik i parę bramek strzelił. Tylko Paulista miał problemy, ale on dla odmiany miał też warunki na pomocnika, w odróżnieniu od klocowatego Argentyńczyka.
Ale Paulista wejście miał wręcz genialne. Potem było gorzej, ale wiatr robił zawsze.
Odpowiedz cytując