Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10003
Stary 20.03.2011, 11:44
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Przywołujecie przykład Clebera czy Marcelo. Oni wchodzili do drużyny mając bardzo pewnego partnera w środku obrony. Dajcie czas Kew.
Skoro sprowadzamy kolesia z doswiadczeniem i jakims tam CV, ktory na pewno na tej podstawie dostal dosyc dobra sume kontraktowa to nie po to zeby mu dawac czas - to nie jest jakis nieopierzony junior.

I teraz sie okaze, ze ten jechany przez 90% forum Bunoza nie byl taki zly.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując