Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9058
Stary 20.03.2011, 11:31
Oddałbym do Śląska Gargułę i Łobo za Sobotę i Kaźmierczaka.
Do tego jeszcze Traore z Lechii.
Potrzebny nam jest dodatkowo środkowy napastnik o charakterystyce innej niż Genkow. Środkowy obrońca i dwóch bocznych.
Odpowiedz cytując