Oldpara napisał(a):

Eeee bez przesady.... Cracovia grała z Legią, Lechem i Śląskiem a więc być może kompletem naszych reprezentantów pucharowych (plus Wisła). Z zespołami z którymi Jaga zrobiła 1 pkt. Pasy zrobiły 4
A Lech może nie grał z czołówką, ale ma 9 pkt na 12 i nie da się ukryć, że miał mocniejszych przeciwników niż Wisła (Widzew i Arka tak samo ale Ruch i Bytom vs. Jaga i Cracovia mów nam że Kolejorz miał ciężej)
Oba te zespoły dają radę na wiosnę.
|
No tak. Rzeczywiście Cracovia grała z Legią, Lechem i Śląskiem. Ale Legia gra jak każdy widzi, Lech także więc inny byłby pewnie wynik gdyby grali np.w kwietniu.Mi chodziło o to właśnie, że na razie to te nasze E-klasowe drużyny grają kaszanę i na tle zdeterminowanej Cracovii wygląda to jak wygląda. Poczekajmy, aż się rozkręcą drużyny i wtedy, Choć dla mnie kandydatem nr 1 jest Arka,a nr 2 to Polonia Bytom. Do spadku oczywiście ci kandydaci
