Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 20.03.2011, 10:01
Cytat:
Z Sobolem w obronie to tracilibyśmy bramki co chwilę.
Sobol to by 20 minut nie wytrzymał na obronie, bo dostałby czerwoną kartkę albo sprokurował karnego. To jest gracz, który lubi faulować i przerywać grę, ale niech to robi w środkowej części, a nie w pobliżu pola karnego.
Odpowiedz cytując