Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63624
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Twierdza Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9686
Stary 20.03.2011, 09:50
Ja bym chciał zwrócić uwagę na Śląsk, na razie w meczach z drużynami będącymi w pierwszej czwórce ligi nie graliśmy tylko z Wisłą, a mamy zdobyte 7 punktów na nich (Jagiellonia,Legia i Lechia) w tej rundzie, plus punkt z Cracovią (którą powinniśmy byli tak naprawdę ograć, no ale było minęło). Teraz kluczowy jak dla mnie mecz w Poznaniu, bo obie drużyny mają identyczną liczbę punktów. A jak patrzy się na grę Lecha, to wcale nie jesteśmy na straconej pozycji. Człowiek aż żałuje, że przerwa na reprezentację jest. Lenczyk jest naprawdę wybornym trenerem.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując