Ja bym chciał zwrócić uwagę na Śląsk, na razie w meczach z drużynami będącymi w pierwszej czwórce ligi nie graliśmy tylko z Wisłą, a mamy zdobyte 7 punktów na nich (Jagiellonia,Legia i Lechia) w tej rundzie, plus punkt z Cracovią (którą powinniśmy byli tak naprawdę ograć, no ale było minęło). Teraz kluczowy jak dla mnie mecz w Poznaniu, bo obie drużyny mają identyczną liczbę punktów. A jak patrzy się na grę Lecha, to wcale nie jesteśmy na straconej pozycji. Człowiek aż żałuje, że przerwa na reprezentację jest.

Lenczyk jest naprawdę wybornym trenerem.
