Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9681
Stary 20.03.2011, 08:20
Narazie ani Lech ani Cracovia nie zgrały z nikim szczególnym. Patrząc na tabelę to my także. Prawdziwym testem będzie dla nas maj, ale mam nadzieję, że do tego czasu będziemy już mieli 8-10 pkt przewagi i będziemy grać na luziku.
Odpowiedz cytując