Wyświetl pojedynczy post
konrad123
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9051
Stary 19.03.2011, 23:45
Ja uważam, że do Wisły powinni przyjśc Traore z Lechii, Nwaogu z Floty i Fojut ze Śląska. To byłyby transfery-marzenie Fojut jeszcze młody, nadałby się na obronę. Nwaogu też młody to posiedział by na ławce do końca sezonu a potem może do 11? No a Traore to albo za Genkova albo za Kirma, bo Małeckiego dla dobra Wisły lepiej nie posadzić na ławce rezerwowych
Odpowiedz cytując